Dárkové poukazy jsou nejvhodnějším vánočním dárkem

30. listopad 2011  Redakce MS   Bydlíme  2428 zobrazení  342 slov

Vánoční svátky se blíží a ideálním dárkem je dárková poukázka. Díky ní lze zakoupit třeba i dřevěný nábytek.

Dárkové poukazy jsou nejvhodnějším vánočním dárkemDárkové poukazy jsou nejvhodnějším vánočním dárkem

Máme tu tip na dárek. Pokud stále řešíte, s čím letos přijít pod stromeček, zkuste například dárkový poukaz. A aby to bylo ještě zajímavější, zkuste se rozhodnout "nepřímo" pro dřevěný nábytek.

Reklama

Skvělou možností je e-shop www.dreveny-nabytek.cz. Ten řeší problém, který má v těchto dnech téměř každý. Nápadů jistě je hodně, ale trefit se do vkusu obdarovaného je mnohdy těžké.

Pokud si někdo není jistý, jaký dárek zvolit, stačí využít mžnosti objednání dárkového poukazu a výběr zboží nechat na těch, kteří jsou obdarováni.

A pro koho je dárkový poukaz určen. Pro ty, kteří mají vlastní domácnost. Pro ty, kteří si zařizují vlastní domácnost. A také pro ty, kteří preferují přírodní a zdravý životní styl.

Ale nejen ti mohou vybírat z několika typů dárkových poukázek. A to v hodnotě od 300 korun, 500 korun, 1 000 korun, 2 000 korun až za 5 000 korun.

E-shop ale neprodává pouze nábytek. Vybrat si lze i z doplňků. Populární jsou například dřeváky či stojany na víno.

Jak uplatnit dárkový poukaz

Až získá obdarovaný dárkový poukaz, měl by být poučen, jak jej uplatnit. Především by měl vědět, že kód dárkového poukazu je unikátní a jednorázový. Poukazem lze hradit i poplatky za dopravu a nominální hodnotu poukazu je třeba vybrat v plné výši.

Pokud je celková cena nákupu nižší než hodnota poukazu, rozdíl se nedoplácí. V případě, že by byla hodnota poukazu překročena, je třeba rozdíl doplatit. Není-li uvedeno jinak, je platnost dárkového poukazu 6 měsíců od data objednávky.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil