Bytové doplňky a dekorace rozzáří každou místnost

18. leden 2011  MediaShow.cz   Bydlíme  3102 zobrazení  181 slov

Ani nejmodernější nábytek přesně podle módních trendů nedokáže vykouzlit v našem bytě útulnou atmosféru. Pro život jsou nutné zejména i nejrůznější bytové doplňky a dekorace.

Bytové doplňky a dekorace rozzáří každou místnostBytové doplňky a dekorace rozzáří každou místnost

To co dělá z našeho bytu opravdu "náš" byt jsou zejména nejrůznější bytové doplňky a dekorace. Jejich výběr navíc ukazuje na náš vkus a odhaluje část naší osobnosti. zapřemýšlejte a vybavte byt moderními a elegantními doplňky a dekoracemi.

Reklama

Bytové doplňky však neplní pouze dekorativní funkci. Jsou také velice praktickými pomocníky, kteří zvyšují náš komfort bydlení. Jedná se o nejrůznější stojany, svícny, držáky, věšáky, police, vázy a krbové nářadí rozličných tvarů, barev a designu. Kromě toho že jsou krásné a elegantní, neochvějně plní funkce, pro jenž byly stvořeny.

Jako dekorace můžou posloužit nejen reprodukce obrazů ve stylovém rámu, ale dekorativní funkci plní také vhodně zvolené závěsy, přehozy nebo povlečení na polštáře. Módním hitem jsou nalepovací dekorativní prvky vhodné k nalepení na zeď nebo skříně. Méně však mnohdy znamená více.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil